HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

KUZEY ÇELİK KAPI
2008 yılında çelik kapı sektöründe KUZEY ÇELİK KAPI marka adı altında hizmete başlamış ve kısa zamanda sektörün ilkleri arasında yer almıştır. Kaliteli hizmet doğruluk ve dürüstlük ilkesinden şaşmadan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

KUZEY ÇELİK KAPI kalite, estetik, müşteri memnuniyeti ve yaptığı işin arkasında durmayı ilke haline getirmiştir. Güler yüzlü çalışanlarıyla ilkesinden şaşmadan her zaman sektöründe ilkler arasında yer edinmeye devam etmektedir. Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak KUZEY ÇELİK KAPI'nın başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen çelik kapı firması olmayı hedefleyen KUZEY ÇELİK KAPI hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır. KUZEY ÇELİK KAPI, kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiç bir zaman vazgeçmemiştir.

KUZEY ÇELİK KAPI, teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

22 yılın verdiği tecbrübe ve gururumuz, "KALİTELİ ÜRÜN" anlayışımızı değiştiremez "Yüksek Kaliteli Ürün" ana prensibimizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre "Müşteri Daima Haklıdır." istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi "VİZYON" edindik...
Bize Ulaşın
Adres
YURT İÇİ
EXPORT DEPARTMENT