facebook connection facebook connection turkish language english language arabic language russian language
aboutus banner

HAKKIMIZDA


2008 Yılında Çelik Kapı sektöründe Kuzey Çelik Kapı marka adı altında hizmete başlamış ve kısa zamanda sektörün ilkleri arasında yer almıştır. Kaliteli hizmet doğruluk ve dürüstlük ilkesinde şaşmadan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

KUZEY ÇELİK KAPI kalite,estetik,müşteri memnuniyeti ve yaptığı işin arkasında durmayı ilke haline getirmiştir.Güler yüzlü çalışanlarıyla ilkesinde şaşmadan her zaman sektöründe ilkler arasında yer edinmeye devam etmektedir.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketcilerimizin fakrlı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun,dünya standartlarındai insan ve çevre dostu ğrğnler oluşturmak. KUZEY ÇELİK KAPI başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen Çelik kapı firması olmayı hedefleyen KUZEY ÇELİK KAPI hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi numayı planmaktadır. Kuzey Çelik KAPI, kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

KUZEY ÇELİK KAPI, teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.
18 Yılın verdiği ve gururumuz,"KALİTELİ ÜRÜN" anlayışımızı değiştiremez.

"Yüksek kaliteli ürün" ana prensibimizdir.

Müşteri memnunuyeti ön planda tutarız.Bize göre,"müşteri daima haklıdır."

İstekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi "VIZYON"edindik...